Šahovsko ekipno prvenstvo Gorskog kotara

U školskoj dvorani OŠ Ivanke Trohar Fužine u ponedjeljak 22.1. održalo se ekipno šahovsko prvenstvo Gorskog kotara za djecu u organizaciji šahovske škole Goranka iz Ravne Gore. Sudjelovale su ekipe učenika iz Fužina, Delnica, Skrada, Ravne Gore i Lokava. Šahovske ekipe naše škole (Fužine 1 i Fužine 2) ostvarile su veliki uspjeh  jer su završile na prvom mjestu ukupnog poretka u obadvije kategorije natjecanja (dječaci i djevojčice). U kategoriji dječaka naša ekipa Fužine 1 u sastavu Kristijan Klarić, Leon Rački, Ivan Maras i Luka Novak plasirala se na prvo mjesto ispred ekipa iz Delnica i Skrada. U kategoriji djevojčica ekipa Fužine 1 u sastavu Lana Trglavčnik, Lara Novak, Lea Miloš i Marta Vlahović također je osvojila prvo mjesto!  Zapaženu ulogu imala je i naša mješovita ekipa Fužine 2 u sastavu Leona Stević, Nina Vlahović, Korina Kauzlarić i Dominik Jurković koja se natjecala u kategoriji dječaka. Ispred organizatora, voditelji Šahovske škole Goranka Zdenko i Hrvoje Jurković čestitali su svim učenicima na ostvarenim rezultatima i zaželjeli im uspjeh i u daljnjim natjecanjima od kojih valja spomenuti i Prvenstvo osnovnih škola PGŽ-a u šahu za djevojčice koje se održava već ovu srijedu, 24.1. u Rijeci.

objavio: Davor Kauzlarić   datum: 23. 1. 2018.

« Veljača 2018 »