eTwinning škola

Prije odlaska na zimske praznike naša je škola primila pozivnicu za ispunjavanje upitnika o samoprocjeni kao prijavu za dobivanje eTWINNINGOVE oznake kvalitete za škole.
Vrijedan i nesebičan višegodišnji rad na E-twinning platformi koji je započela naša učiteljica Elvira Burić, a pridružile su joj se i ostale učiteljice: Mirjana Pribanić-Klanac, Irena Vlahinić, Tamara Vojnović, Andrea Starčević, Nikolina Šubić Zeneral, Jadranka Gecan, prepoznat je i nagrađen pozivnicom!
Po primitku pozivnice oformljen je tim za provedbu samoprocjene koji je ispunio pozivnicu podacima o projektima, suradnji, e- sigurnosti. Sumirali smo sve podatke te nakon valorizacije primili čestitku i obavijest da smo sada član elitne skupine europskih škola koje sudjeluju u eTwinningu. Službenu objavu da smo u društvu uspješnih škola koje su dobile oznaku eTwinning škola očekujemo u travnju!
Čestitamo učiteljicama i školi te očekujemo poziv za sudjelovanje na posebnim programima obrazovanja i profesionalnog razvoja za naše vrijedne učitelje! Bravo!

objavio: Tamara Pleše   datum: 14. 2. 2018.

Ekološka grupa

Natjecanja