preskoči na sadržaj
Razredna nastava

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE:

1. Elvira Burić

2. Mirjana Pribanić-Klanac

3. Jadranka Gecan

4. Irena Vlahinić

5.  Sandra Mrkalj - PŠ Lič

Predmetna nastava

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE:

1. Antonija Baričević

2. Sandra Petranović Dundović

3. Marica Štimac

4. Jelena Tomas Čargonja

5. Ana Baraba

6. Adriana Beović

7. Hankija Salihović-Musić

8. Mihaela Majnarić-Štimac

9. Miroslav Grgur

10.  Snježana Macan

11. Vladimir Roguljić

12. Ivo Brajenić

13. Tamara Vojnović

14. Jadranka Čop-Bajraktaraj

15. Damir Zagoršćak

16. Petra Filipović

17. Marijana Rački

18. Boris Denisjuk

 

 

 

Stručni suradnici

 Renata Lisac - psihologinja

 Davor Kauzlarić - knjižničar

Ostali djelatnici

Adam Budiselić - tajnik

Vesna Šafar - voditeljica računovodstva

Dolores Huš - kuharica

Čedo Kopanja - domar, ložač, vozač

Gordana Tomac - spremačica

Katarina Bolf - spremačica

Vesna Kopanja - spremačica

Željka Milošević - kuharica i spremačica u PŠ Lič

Odjel predškolskog odgoja i naobrazbe u školi

1. Nada Miloš - odgajateljica

2. Marinica Marohnić - odgajateljica

 

Vesna Budiselić - kuharica i spremačica

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Ruža Baričevac
  • Antonija Baričević
  • Katarina Bolf
  • Elvira Burić
  • Jadranka Gecan
  • Miroslav Grgur
  • Dolores Huš
  • Davor Kauzlarić
  • Vesna Kopanja
  • Čedo Kopanja
  • Marko Kopić
  • Željka Milošević
  • Sandra Mrkalj
  • Mirjana Pribanić-Klanac
  • Vladimir Roguljić
  • Gordana Tomac
  • Jelena Tomas Čargonja
  • Irena Vlahinić
  • Tamara Vojnović
  • Vesna Šafar
  • Jasna Štimac
  • Marica Štimac
Natjecanje Dabar


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Tražilica



Upisi u srednje škole

Filmska družina

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Vremenska prognoza

               FUŽINE


Školska knjiga


Profil





preskoči na navigaciju