Obnova zvanja savjetnika za učiteljicu Elviru Burić

Biti učiteljem jedno je od najizazovnijih i najljepših zanimanja. A kada mu se posvetite čitavim svojim bićem, i rezultati vašeg rada budu vidljivi.

Učiteljica razredne nastave naše škole Elvira Burić svoj učiteljski poziv živi svakodnevno i neumornim radom dokazuje kako se uspješno nosi sa svim izazovima i zadaćama koje učiteljski posao zahtijeva. To može zahvaljujući naporima koje ulaže u osobni profesionalni rast i razvoj te stjecanje novih kompetencija.

Svjedoci njezinog neumornog rada  smo i mi, njezini kolege, ali i generacije učenika koji su prošli kroz njezinu učionicu. Posebno nas veseli i ispunjava ponosom što su njezin trud i marljivost prepoznati i nagrađeni na svečanoj promociji koja se 9. veljače 2018. godine održala na Filozofskom fakultetu u Zagrebu na kojoj je učiteljica Elvira Burić obnovila svoje  zvanje učitelja savjetnika. Naime, Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagrađuju one koji svojim stručnošću, pedagoških radom i permanentnim usavršavanjem razvijaju i unaprjeđuju odgojno-obrazovni sustav, a učiteljica Elvira to svakako čini.

Vjerujemo da će joj ovo priznanje biti dodatni vjetar u učiteljska jedra te joj čestitamo od srca!

objavio: Davor Kauzlarić   datum: 16. 2. 2018.

« Kolovoz 2018 »